Προκριματικά Euro 2020: Όμιλοι, Βαθμολογίες και αποτελέσματα

Ποιες οι καινοτομίες στη διοργάνωση του 2020; Τα προκριματικά για την τελική φάση του Euro 2020, διεξάγονται από 21 Μαρτίου έως τις 19 Νοεμβρίου 2019.

Απεριόριστες στοιχηματικές επιλογές στην Novibet! (Κλίκ εδώ)

Προκριματικά Euro 2020: Όμιλοι, Βαθμολογίες και αποτελέσματα

Τα προκριματικά για την τελική φάση του Euro 2020, διεξάγονται από 21 Μαρτίου έως τις 19 Νοεμβρίου 2019. Τρεις ημέρες αργότερα θα διεξαχθούν τα πλέι οφ του UEFA Nations League όπου θα προκύψουν οι 4 τελευταίες ομάδες που θα δώσουν το «παρών» στα τελικά, μαζί με τις 20  που θα προκύψουν από τα προκριματικά.  Οι 55 ομάδες είναι χωρισμένες σε 10 ομίλους των 5 ή 6 η καθεμία. Η κάθε ομάδα παίζει εντός και εκτός έδρας με κάθε αντίπαλο. Προκρίνονται οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου.

Καινοτομία της διοργάνωσης του Euro 2020, το γεγονός πως θα διεξαχθεί σε 12 ευρωπαϊκές πόλεις (από 12/06 έως 12/07), με τα ημιτελικά και τον μεγάλο τελικό να διεξάγονται στο Γουέμπλεϊ του Λονδίνου. Η απόφαση να διεξαχθεί με αυτή τη μορφή το τουρνουά, ανήκει στον πρώην πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας, Μισέλ Πλατινί και αφορά τη συμπλήρωση 60 ετών από το πρώτο Euro. Το επόμενο Ευρωπαϊκό, το 2024, έχει αποφασιστεί να διοργανωθεί στη Γερμανία.

Τι ισχύει στα προκριματικά του Euro 2020
Στην προκριματική φάση για το Euro 2020 (θα διεξαχθεί από 12 Ιουνίου ως 12 Ιουλίου) παίρνουν μέρος 55 ομάδες. Συμπεριλαμβάνονται και οι 12 που η τελική φάση θα διεξαχθεί στη χώρα τους. Πρόκειται για τις Αγγλία, Αζερμπαϊτζάν, Γερμανία, Δανία, Ιρλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Ρωσία, Ρουμανία, Σκωτία.

Οι διπλές αγωνιστικές θα διεξαχθούν τον Μάρτιο, τον Ιούνιο, τον Σεπτέμβριο, τον Οκτώβριο και τον Νοέμβριο του 2019. Περνούν στα τελικά οι δύο πρώτες του κάθε γκρουπ. Σε περίπτωση ισοβαθμίας στον όμιλο ισχύουν κατά σειρά.

1) Βαθμοί στα μεταξύ τους ματς. 2) Διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους ματς. 3) Καλύτερη επίθεση στα μεταξύ τους ματς. 4) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στα μεταξύ τους ματς. 5) Διαφορά τερμάτων στον όμιλο. 6) Καλύτερη επίθεση στον όμιλο. 7) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στον όμιλο. 8) Περισσότερες νίκες στον όμιλο. 9) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες στον όμιλο. 10) Πειθαρχικός έλεγχος (κίτρινη: 1 βαθμός ποινής, κόκκινη: 3 βαθμοί, κόκκινη από δύο κίτρινες: 3 βαθμοί, κίτρινη κάρτα μετά από απευθείας κόκκινη: 4 βαθμοί). 12) Θέση στο UEFA Nations League.

Προκριματικά Euro 2020: Το πρόγραμμα της Ελλάδας
Στον δέκατο προκριματικό όμιλο μετέχει η Ελλάδα, η οποία από τον Οκτώβριο του 2018 έχει στην τεχνική ηγεσία τον Άγγελο Αναστασιάδη. Είναι η πρώτη προκριματική φάση σε μεγάλη διοργάνωση υπό τον Έλληνα προπονητή, ο οποίος αντικατέστησε τον Μίκαελ Σκίμπε λίγο πριν την ολοκλήρωση του Nations League, της νεοσύστατης διοργάνωσης της ΟΥΕΦΑ. Ιταλία, Φινλανδία, Αρμενία, Βοσνία και Λιχτενστάιν καλείται να ξεπεράσει η εθνική μας ομάδα ώστε να προκριθεί σε ακόμα μία μεγάλη διοργάνωση μετά το Μουντιάλ του 2014.

1η Αγωνιστική
23/03/2019 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΕΛΛΑΔΑ 0-2
23/03/2019 ΙΤΑΛΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019 ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. – ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1

2η Αγωνιστική
26/03/2019 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019 ΙΤΑΛΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0
26/03/2019 ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. – ΕΛΛΑΔΑ 2-2

3η Αγωνιστική
08/06/2019 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-0
08/06/2019 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019 ΕΛΛΑΔΑ – ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
11/06/2019 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
11/06/2019 ΙΤΑΛΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-1
11/06/2019 ΕΛΛΑΔΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3

5η Αγωνιστική
05/09/2019 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ 1-3
05/09/2019 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ 1-0
05/09/2019 ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 5-0

6η Αγωνιστική
08/09/2019 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 4-2
08/09/2019 ΕΛΛΑΔΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 1-1
08/09/2019 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ 1-2

7η Αγωνιστική
12/10/2019 ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 (COSMOTE TV)
12/10/2019 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
12/10/2019 ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ 21:45 (EPSILON)

8η Αγωνιστική
15/10/2019 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
15/10/2019 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
15/10/2019 ΕΛΛΑΔΑ – ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 21:45 (EPSILON)

9η Αγωνιστική
15/11/2019 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 19:00 (COSMOTE TV)
15/11/2019 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ19:00 (EPSILON)
15/11/2019 ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. – ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)

10η Αγωνιστική
18/11/2019 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 21:45 (COSMOTE TV)
18/11/2019 ΙΤΑΛΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
18/11/2019 ΕΛΛΑΔΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 (EPSILON)

Εdit my bet*: Ποτέ το στοίχημα σου δεν ήταν τόσο εύκολο! *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Προκριματικά Euro 2020 όμιλοι
Γερμανία και Ολλανδία, μετά το Nations League, βρίσκονται αντιμέτωπες και στη φάση των ομίλων για την προκριματική φάση του Euro 2020, μετέχοντας στον τρίτο όμιλο. Στον δεύτερο μετέχει η κάτοχος της διοργάνωσης Πορτογαλία, η οποία κατέκτησε και το Nations League, που σημαίνει ότι θα είναι σίγουρα στο επόμενο Euro, ανεξαρτήτως σε τι θέση θα τερματίσει στο 2ο γκρουπ των προκριματικών. Στη διοργάνωση του 2020 δεν θα υπάρξει ομάδα που θα περάσει απευθείας ως διοργανώτρια. Στην τελική φάση, θα ισχύσει στο μεταξύ για πρώτη φορά σε επίπεδο τελικής φάσης Euro το μέτρο του VAR που εφαρμόστηκε για πρώτη φορά στο Μουντιάλ της Ρωσίας το 2018.

Οι 55 ομάδες που απαρτίζουν τους 10 ομίλους των προκριματικών του Euro 2020 είναι:

1ος Ομιλος: Αγγλία, Τσεχία, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο, Κόσοβο
2ος Ομιλος: Πορτογαλία Ουκρανία, Σερβία, Λιθουανία, Λουξεμβούργο
3ος Ομιλος: Ολλανδία, Γερμανία, Β. Ιρλανδία, Εσθονία, Λευκορωσία
4ος Ομιλος: Ελβετία, Δανία, Ιρλανδία, Γεωργία, Γιβραλτάρ
5ος Ομιλος: Κροατία, Ουαλία, Σλοβακία, Ουγγαρία, Αζερμπαϊτζάν
6ος Ομιλος: Ισπανία, Σουηδία, Νορβηγία, Ρουμανία, Νησιά Φερόε, Μάλτα
7ος Ομιλος: Πολωνία, Αυστρία, Ισραήλ, Σλοβενία, ΠΓΔΜ, Λετονία
8ος Ομιλος: Γαλλία, Ισλανδία, Τουρκία, Αλβανία, Μολδαβία, Ανδόρα
9ος Ομιλος: Βέλγιο, Ρωσία, Σκωτία, Κύπρος, Καζακστάν Σαν Μαρίνο
10ος Ομιλος: Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Ελλάδα, Αρμενία, Λιχτενστάιν

Οι πόλεις διεξαγωγής του Euro 2020
Οι χώρες που θα είναι διοργανώτριες, εφόσον προκριθούν στην τελική φάση, θα δώσουν δύο ματς στη φάση των ομίλων εντός έδρας, όπως έχει εγγυηθεί η ΦΙΦΑ. Σχετικά με τη φάση των νοκ-άουτ, δεν έχει ξεκαθαρίσει κάτι και όλα θα εξαρτηθούν από τις θέσεις που θα τερματίσουν στους ομίλους. Οι δύο ημιτελικοί και ο μεγάλος τελικός θα διεξαχθεί στο Γουέμπλεϊ του Λονδίνου. Θα είναι ο δεύτερος τελικός Euro μετά το 1996 στο συγκεκριμένο γήπεδο.

Συνοπτικά, οι χώρες οι πόλεις και τα γήπεδα διεξαγωγής του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος

Αζερμπαϊτζάν: Μπακού, Μπακού Στέντιουμ (68.700)
Δανία: Κοπεγχάγη, Πάρκεν Στέντιουμ (38.065)
Αγγλία: Λονδίνο, Γουέμπλεϊ (90.000)
Γερμανία: Μόναχο, Αλιάντζ Αρίνα (75.000)
Ουγγαρία: Βουδαπέστη, Πούσκας Αρένα (67.689)
Ιταλία: Ρώμη, Ολίμπικο (72.698)
Ολλανδία: Αμστερνταμ, Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα (54.990)
Ιρλανδία: Δουβλίνο, Αβίβα Στέντιουμ (51.700)
Ρουμανία: Βουκουρέστι, Αρένα Νασιονάλ (67.889)
Ρωσία: Αγία Πετρούπολη, Κρεστίβσκι Στέντιουμ (68.134)
Σκωτία: Γλασκώβη, Χάμπτεν Παρκ (52.063)
Ισπανία: Μπιλμπάο, Σαν Μαμές (53.332)

Euro 2020 οι Τηλεοπτικές Μεταδόσεις
Ολα τα ματς, πλην της εθνικής μας ομάδας που μεταδίδονται από το Epsilon, θα τα δείξει ζωντανά ο Cosmote TV.

Δες εδω όλες τις Βαθμολογίες και τα Στατιστικά για τα Προκριματικά Euro 2020
Προκριματικά Euro 2020: Πανόραμα και πρόγραμμα
1η Αγωνιστική
21/03/2019 17:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ – ΣΚΩΤΙΑ 3-0
21/03/2019 19:00 ΚΥΠΡΟΣ – ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 5-0
21/03/2019 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 4-0
21/03/2019 21:45 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ 2-0
21/03/2019 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
21/03/2019 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2-0
21/03/2019 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
21/03/2019 21:45 ΠΓΔΜ – ΛΕΤΟΝΙΑ 3-1
21/03/2019 21:45 ΙΣΡΑΗΛ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-1
21/03/2019 21:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ 3-1
22/03/2019 19:00 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 1-1
22/03/2019 21:45 ΑΓΓΛΙΑ – ΤΣΕΧΙΑ 5-0
22/03/2019 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2-1
22/03/2019 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-0
22/03/2019 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ 0-2
22/03/2019 21:45 ΑΝΔΟΡΡΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ 0-2
22/03/2019 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ 1-4
23/03/2019 16:00 ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ 0-2
23/03/2019 19:00 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ – ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
23/03/2019 19:00 ΜΑΛΤΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ 2-1
23/03/2019 19:00 ΣΟΥΗΔΙΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-1
23/03/2019 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2-1
23/03/2019 21:45 ΒΟΣΝΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1
23/03/2019 21:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΕΛΛΑΔΑ 0-2

2η Αγωνιστική
24/03/2019 16:00 ΟΥΑΛΙΑ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-0
24/03/2019 16:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ – ΡΩΣΙΑ 0-4
24/03/2019 19:00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ 2-1
24/03/2019 19:00 ΙΣΡΑΗΛ – ΑΥΣΤΡΙΑ 4-2
24/03/2019 19:00 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΣΚΩΤΙΑ 0-2
24/03/2019 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2-3
24/03/2019 21:45 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 2-1
24/03/2019 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ – ΛΕΤΟΝΙΑ 2-0
24/03/2019 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΠΓΔΜ 1-1
24/03/2019 21:45 ΚΥΠΡΟΣ – ΒΕΛΓΙΟ 0-2
25/03/2019 19:00 ΤΟΥΡΚΙΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ 4-0
25/03/2019 21:45 ΚΟΣΟΒΟ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1-1
25/03/2019 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ – ΑΓΓΛΙΑ 1-5
25/03/2019 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ 1-2
25/03/2019 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ 1-1
25/03/2019 21:45 ΑΝΔΟΡΡΑ – ΑΛΒΑΝΙΑ 0-3
25/03/2019 21:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-0
26/03/2019 19:00 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ 1-0
26/03/2019 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΔΑΝΙΑ 3-3
26/03/2019 21:45 ΜΑΛΤΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ 0-2
26/03/2019 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ 3-3
26/03/2019 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ 4-1
26/03/2019 21:45 ΒΟΣΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ 2-2
26/03/2019 21:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0

Οι μεγάλες διοργανώσεις είναι στη Novibet
3η Αγωνιστική
07/06/2019 19:00 ΓΕΩΡΓΙΑ – ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 3-0
07/06/2019 21:45 ΤΣΕΧΙΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2-1
07/06/2019 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ – ΚΟΣΟΒΟ 1-1
07/06/2019 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-1
07/06/2019 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ 5-0
07/06/2019 21:45 ΔΑΝΙΑ – ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-1
07/06/2019 21:45 Ν. ΦΕΡΟΕ – ΙΣΠΑΝΙΑ 1-4
07/06/2019 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-2
07/06/2019 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ – ΜΑΛΤΑ 3-0
07/06/2019 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-0
07/06/2019 21:45 ΠΓΔΜ – ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
07/06/2019 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ – ΙΣΡΑΗΛ 0-3
08/06/2019 16:00 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΟΥΑΛΙΑ 2-1
08/06/2019 16:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΑΛΒΑΝΙΑ 1-0
08/06/2019 19:00 ΕΣΘΟΝΙΑ – Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-2
08/06/2019 19:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1-3
08/06/2019 19:00 ΜΟΛΔΑΒΙΑ – ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0
08/06/2019 19:00 ΡΩΣΙΑ – ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 9-0
08/06/2019 19:00 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019 19:00 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ 2-0
08/06/2019 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
08/06/2019 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ 2-0
08/06/2019 21:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 3-0
08/06/2019 21:45 ΣΚΩΤΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ 2-1
08/06/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ – ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
10/06/2019 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΚΟΣΟΒΟ 2-3
10/06/2019 21:45 ΤΣΕΧΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 3-0
10/06/2019 21:45 ΣΕΡΒΙΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 4-1
10/06/2019 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ – ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-0
10/06/2019 21:45 ΔΑΝΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ 5-1
10/06/2019 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 2-0
10/06/2019 21:45 Ν. ΦΕΡΟΕ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ 0-2
10/06/2019 21:45 ΜΑΛΤΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-4
10/06/2019 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ 3-0
10/06/2019 21:45 ΠΓΔΜ – ΑΥΣΤΡΙΑ 1-4
10/06/2019 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ 0-5
10/06/2019 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ – ΙΣΡΑΗΛ 4-0
11/06/2019 17:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ – ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 4-0
11/06/2019 19:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-5
11/06/2019 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ – Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
11/06/2019 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ 8-0
11/06/2019 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΟΥΑΛΙΑ 1-0
11/06/2019 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ 2-0
11/06/2019 21:45 ΑΝΔΟΡΡΑ – ΓΑΛΛΙΑ 0-4
11/06/2019 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ 2-1
11/06/2019 21:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΣΚΩΤΙΑ 3-0
11/06/2019 21:45 ΡΩΣΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ 1-0
11/06/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3
11/06/2019 21:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ 2-1
11/06/2019 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2

5η Αγωνιστική
05/09/2019 19:00 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ 1-3
05/09/2019 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ – ΔΑΝΙΑ 0-6
05/09/2019 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ 1-1
05/09/2019 21:45 Ν. ΦΕΡΟΕ – ΣΟΥΗΔΙΑ 0-4
05/09/2019 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ – ΜΑΛΤΑ 2-0
05/09/2019 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ 1-2
05/09/2019 21:45 ΙΣΡΑΗΛ – ΠΓΔΜ 1-1
05/09/2019 21:45 ΒΟΣΝΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 5-0
05/09/2019 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ 1-0
06/09/2019 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ – ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 1-2
06/09/2019 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2-4
06/09/2019 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ 0-4
06/09/2019 21:45 ΟΥΑΛΙΑ – ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
06/09/2019 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ – ΛΕΤΟΝΙΑ 6-0
06/09/2019 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ 2-0
06/09/2019 21:45 ΚΥΠΡΟΣ – ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-1
06/09/2019 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΒΕΛΓΙΟ 0-4
06/09/2019 21:45 ΣΚΩΤΙΑ – ΡΩΣΙΑ 1-2
07/09/2019 16:00 ΚΟΣΟΒΟ – ΤΣΕΧΙΑ 2-1
07/09/2019 19:00 ΑΓΓΛΙΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 4-0
07/09/2019 19:00 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-3
07/09/2019 19:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ 3-0
07/09/2019 21:45 ΣΕΡΒΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2-4
07/09/2019 21:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΑΛΒΑΝΙΑ 4-1
07/09/2019 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ – ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0

6η Αγωνιστική
08/09/2019 16:00 ΙΣΠΑΝΙΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ 4-0
08/09/2019 19:00 ΓΕΩΡΓΙΑ – ΔΑΝΙΑ 0-0
08/09/2019 19:00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 4-0
08/09/2019 19:00 ΡΟΥΜΑΝΙΑ – ΜΑΛΤΑ 1-0
08/09/2019 19:00 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ 4-2
08/09/2019 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ 1-1
08/09/2019 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ 1-2
08/09/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 1-1
09/09/2019 19:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – ΚΡΟΑΤΙΑ 1-1
09/09/2019 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ 0-4
09/09/2019 21:45 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
09/09/2019 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-2
09/09/2019 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ – ΠΓΔΜ 0-2
09/09/2019 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΙΑ 0-0
09/09/2019 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΙΣΡΑΗΛ 3-2
09/09/2019 21:45 ΡΩΣΙΑ – ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-0
09/09/2019 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΚΥΠΡΟΣ 0-4
09/09/2019 21:45 ΣΚΩΤΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ 0-4
10/09/2019 21:45 ΑΓΓΛΙΑ – ΚΟΣΟΒΟ 5-3
10/09/2019 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ – ΤΣΕΧΙΑ 0-3
10/09/2019 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-5
10/09/2019 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ – ΣΕΡΒΙΑ 1-3
10/09/2019 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-2
10/09/2019 21:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΑΝΔΟΡΡΑ 3-0
10/09/2019 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ 0-4

Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές στην Interwetten (21+)
7η Αγωνιστική
10/10/2019 17:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ – ΚΥΠΡΟΣ
10/10/2019 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ
10/10/2019 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
10/10/2019 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ
10/10/2019 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ – ΟΥΑΛΙΑ
10/10/2019 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ – ΙΣΡΑΗΛ
10/10/2019 21:45 ΠΓΔΜ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ
10/10/2019 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ
10/10/2019 21:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
10/10/2019 21:45 ΡΩΣΙΑ – ΣΚΩΤΙΑ
11/10/2019 21:45 ΤΣΕΧΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ
11/10/2019 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
11/10/2019 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
11/10/2019 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
11/10/2019 21:45 ΑΝΔΟΡΡΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ
11/10/2019 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ
11/10/2019 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ – ΑΛΒΑΝΙΑ
12/10/2019 16:00 ΓΕΩΡΓΙΑ – ΙΡΛΑΝΔΙΑ
12/10/2019 19:00 ΔΑΝΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ
12/10/2019 19:00 Ν. ΦΕΡΟΕ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ
12/10/2019 19:00 ΒΟΣΝΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
12/10/2019 21:45 ΜΑΛΤΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ
12/10/2019 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ
12/10/2019 21:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ
12/10/2019 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΑΡΜΕΝΙΑ

8η Αγωνιστική
13/10/2019 16:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ – ΒΕΛΓΙΟ
13/10/2019 19:00 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ
13/10/2019 19:00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
13/10/2019 19:00 ΚΥΠΡΟΣ – ΡΩΣΙΑ
13/10/2019 19:00 ΣΚΩΤΙΑ – ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
13/10/2019 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
13/10/2019 21:45 ΟΥΑΛΙΑ ΚΡΟΑΤΙΑ
13/10/2019 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ – ΠΓΔΜ
13/10/2019 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΙΑ
14/10/2019 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ
14/10/2019 21:45 ΚΟΣΟΒΟ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/10/2019 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ
14/10/2019 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
14/10/2019 21:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ
14/10/2019 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΑΝΔΟΡΡΑ
14/10/2019 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ – ΑΛΒΑΝΙΑ
15/10/2019 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ – ΓΕΩΡΓΙΑ
15/10/2019 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΙΡΛΑΝΔΙΑ
15/10/2019 21:45 Ν. ΦΕΡΟΕ – ΜΑΛΤΑ
15/10/2019 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ
15/10/2019 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ
15/10/2019 21:45 ΙΣΡΑΗΛ – ΛΕΤΟΝΙΑ
15/10/2019 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ
15/10/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ – ΒΟΣΝΙΑ
15/10/2019 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΙΤΑΛΙΑ

9η Αγωνιστική
14/11/2019 19:00 ΤΟΥΡΚΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ
14/11/2019 21:45 ΤΣΕΧΙΑ – ΚΟΣΟΒΟ
14/11/2019 21:45 ΑΓΓΛΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/11/2019 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/11/2019 21:45 ΣΕΡΒΙΑ – ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
14/11/2019 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ – ΑΝΔΟΡΡΑ
14/11/2019 21:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ
15/11/2019 19:00 ΑΡΜΕΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ
15/11/2019 19:00 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
15/11/2019 21:45 ΔΑΝΙΑ – ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
15/11/2019 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ
15/11/2019 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ
15/11/2019 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ
15/11/2019 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΛΤΑ
15/11/2019 21:45 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ
16/11/2019 16:00 ΚΥΠΡΟΣ – ΣΚΩΤΙΑ
16/11/2019 19:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – ΟΥΑΛΙΑ
16/11/2019 19:00 ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11/2019 19:00 ΡΩΣΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ
16/11/2019 19:00 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
16/11/2019 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
16/11/2019 21:45 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ
16/11/2019 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ
16/11/2019 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ – ΠΓΔΜ
16/11/2019 21:45 ΙΣΡΑΗΛ – ΠΟΛΩΝΙΑ

10η Αγωνιστική
17/11/2019 16:00 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
17/11/2019 16:00 ΣΕΡΒΙΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ
17/11/2019 19:00 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΤΣΕΧΙΑ
17/11/2019 19:00 ΚΟΣΟΒΟ – ΑΓΓΛΙΑ
17/11/2019 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ
17/11/2019 21:45 ΑΝΔΟΡΡΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ
17/11/2019 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ
18/11/2019 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ – ΕΛΒΕΤΙΑ
18/11/2019 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΔΑΝΙΑ
18/11/2019 21:45 ΜΑΛΤΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ
18/11/2019 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ
18/11/2019 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ
18/11/2019 21:45 ΕΛΛΑΔΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
18/11/2019 21:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ
18/11/2019 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΒΟΣΝΙΑ
19/11/2019 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
19/11/2019 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ
19/11/2019 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ – ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
19/11/2019 21:45 ΟΥΑΛΙΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ
19/11/2019 21:45 ΠΓΔΜ – ΙΣΡΑΗΛ
19/11/2019 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΙΑ
19/11/2019 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ
19/11/2019 21:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΚΥΠΡΟΣ
19/11/2019 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΡΩΣΙΑ
19/11/2019 21:45 ΣΚΩΤΙΑ – ΚΑΖΑΚΑΣΤΑΝ

Πηγή: Kingbet

Προκριματικά Euro 2020: Όμιλοι, Βαθμολογίες και αποτελέσματα



Για αποκλειστικές προσφορές και ενημερώσεις, εγγραφείτε στο Newsletter του KolpoBet.gr


ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΠΙΣΗΣ